Violeta Kajtazi rrëfen për ngjarjen më të hidhur që i ndodhi këtë vit

Violeta Kajtazi rrëfen për ngjarjen më të hidhur që i ndodhi këtë vit
Loading...

Violeta tregoi se si shkoi sezona e dasmave, foli për jetën private dhe për projektet e reja që planifikon këto ditë.

Kur jemi tek jeta private, këngëtarja rrëfeu për dy ngjarjet më të trishta që i kanë ndodhur këtë vit dhe që ajo i cilëson si më të vështirat në jetën e saj.

Këngëtarja për “Mirage” ka treguar se si humbi dy personat më të çmuar për të, por edhe pas kësaj ajo ka një mesazh shumë domethënës.

Ndiqeni videon e mëposhtme nga minuta 2:35 dhe mësoni se për cilat ngjarje e ka fjalën Violeta. /Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar