Vjen kënga e parë dedikuar Shqiptarisë për këtë sezon – Blerina Braka ndezi zjarrin

Vjen kënga e parë dedikuar Shqiptarisë për këtë sezon – Blerina Braka ndezi zjarrin
Loading...

Blerina Braka sapo ka publikuar këngën më të re të titulluar “Kuq e Zi Këndoj”. Ajo çeli siparin për këtë sezon, përsa i përket këngëve me nota patriotike. Në ditët e ndeshjeve të rëndësishme në futboll e shumë pranë Nëntorit të festave të çmuara për çdo shqiptar, Blerina solli dhuratën më të mirë.
Me një supermuzikë, tekst patriotik dhe një zë potent, Blerina u bë përfaqësuese e çdo shqiptari. Ky projekt mund të shijohet fare mirë edhe përmes klipit kuq e zi, që shton krenarinë e çdo shqiptari.

Superprojekti sapo doli:

Link: https://www.youtube.com/watch?v=GYn-byzFMCw

Burimi i artikullit: Arkiva News

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar