VoxPop: Qytetarët tregojnë cilën këngë patriotike e pëlqejnë më shumë

VoxPop: Qytetarët tregojnë cilën këngë patriotike e pëlqejnë më shumë
Loading...

Qytetarët në të gjitha trojet shqiptare kanë festuar në mënyra të ndryshme, në këtë ditë që na bën të ndjehemi më patriotë se kurrë më parë.

Ekipi i emisionit “Mirage” ka qëndurar në sheshin “Nënë Tereza” në Prishtinë për të pyetur qytetarët në kuadër të rubrikës “VoxPop” se cila është kënga patriotike që ata pëlqejnë më shumë.

Përgjigjet ishin nga më të ndryshmet, qytetarët kanë treguar se kë prej artistëve dhe cilën këngë të tyre patriotike e kanë favorite.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe kuptoni përgjigjet e qytetarëve. /Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar