Wanda Nara mbush 31-vjeçe, urimi i Icardit në Instagram

Wanda Nara mbush 31-vjeçe, urimi i Icardit në Instagram
Loading...

Wanda Nara mbush 31 vjeçe dhe Mauro Icardi e ka uruar në rrjetet sociale, duke postuar në Instagram një foto të udhëtimit të tyre në shkretëtirë.

“Gëzuar 31-vjetorin e dashura ime. Sërish një vit përkrah teje, shpresoj që të vazhdosh të kesh suksesin që ke në gjithçka që bën dhe që të realizohen të gjitha ëndrrat e projektet, sepse e meriton si Nënë, si Grua, si Mikeshë, etj. Gëzuar Ditëlindjen”, – është postimi i sulmuesit argjentinas të Interit.

10 dhjetor 2017 (gazeta-Shqip.com)

Burimi i artikullit: Gazeta SHQIP | ShowBiz

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar