WhatsApp bie nga funksioni, çfarë po ndodh?!

WhatsApp bie nga funksioni, çfarë po ndodh?!
Loading...

Në rrjetin social “Twitter” përdoruesit janë ankuar në lidhje me problemet e WhatsApp dhe shihet se problemi është global, transmeton lajmi.net

Ende nuk dihet për shkaqet pse WhatsApp ka rënë nga funksioni, por kjo është duke zgjatur tash e disa minuta.

Presim që WhatsApp të njoftoj përdoruesit e vet në lidhje me këtë rënie./Lajmi.net/ 

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Teknologji

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar