Xheni rrëfen përfundimisht të vërtetën e ndarjes nga Benardi

Xheni rrëfen përfundimisht të vërtetën e ndarjes nga Benardi
Loading...

Pas shumë thashethemeve nëse ende janë të lidhur apo janë ndarë, Xheni në një intervistë për ‘Panorama’ ka treguar se gjithçka ka marrë fund një herë e përgjithmonë dhe ajo është kthyer në Itali pasi e ka menduar shumë mirë këtë vendim që ka marrë duke mos lënë më shkasë për asnjë të mendojë rikthimin e tyre, shkruan Blitz.al.

Gjithashtu Xheni ka treguar për ‘Panorama’ se nuk ka asnjë fajtor për ndarjen e tyre, gjërat thjesht erdhën në një pikë ku nuk mund të zgjidheshin më dhe opsion mbeti vetëm ndarja.

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar