Zaza zbulon nëse do të kthehet në Serie A

Zaza zbulon nëse do të kthehet në Serie A
Loading...

Simone Zaza ka mohuar spekulimet rreth mundësisë së largimit nga Valencia dhe rikthimit në Serie A.

Sulmuesi italian ka bërë paraqitje të mira te skuadra nga La Liga.

Por, ai ka sugjeruar se nuk planifikon të rikthehet në Kampionatin italian.

“Jo, kam katër vite kontratë dhe dëshira ime është të vazhdoj me qetësi dhe të luaj mirë, të shënojë gola”, deklaroi Zaza për “Corriere dello Sport”, përcjell “lajmi.net”.

“Për Italinë do të flitet në të ardhmen. Kam bërë shumë ndryshme në vitet e fundit dhe kam nevojë për stabilitet”, theksoi ai. /Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar