Zejd Rexhepi: Kuadrot e BESËS mund të udhëheqin më çdo digaster qeveritar

Zejd Rexhepi: Kuadrot e BESËS mund të udhëheqin më çdo digaster qeveritar
Loading...

Sonte gjatë emisionit “Në Fokus”, në Art Channel, i ftuar ishte Sekretari Gjeneral i Lëvizjes BESA, Zejd Rexhepi. Rexhepi tha se ka digastere që dyert janë të mbyllura për shqiptaret, andaj presim nga Kryeministri ti hape këto dyer dhe të deshmon atë që e proklamon një shoqeëri për të gjithë. Kuadrot e BESËS janë të gatshëm për të udhëhequr me çdo digaster qeveritar, përfundoi Rexhepi.

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar