Zejd Rexhepi: Lëvizja BESA do të jep kontribut të rendësishëm për shtetin në kuadër të Qeverisë

Zejd Rexhepi: Lëvizja BESA do të jep kontribut të rendësishëm për shtetin në kuadër të Qeverisë
Loading...

Sonte gjatë emisionit “Në Fokus”, në Art Channel, i ftuar ishte Sekretari Gjeneral i Lëvizjes BESA, Zejd Rexhepi. Rexhepi tha se subjekti që përfaqëson është në fazën finale të bisedimeve me kryeministrin Zaev, dhe për këtë ka takime direkte ndërmjet kryetarit Afrim Gashi dhe Kryeminstrit Zoran Zaevi. Duke e pasur parasysh momentin historik që gjendet vendi, BESA është e gatshmë të kontribuon si ne aspektin kadrovik ashtu edhe në zgjidhjen e problemeve të shtetit që kështu një çast e më parë të jemi pjesë e NATO-s dhe BE-së.

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar