“Zemër e lumtur”, klipi i dashurisë së Getit dhe Marinës

“Zemër e lumtur”, klipi i dashurisë së Getit dhe Marinës
Loading...

Edhe reperi Getoar Selimi dhe moderatorja, Marina Vjollca kurorëzuan dashurinë me martesë këtë verë, shkruan lajmi.net.

Çifti kishin organizuar dasmë madhështore në ‘Gjirin e Lalëzit’ në Durrës, ku të pranishëm ishin familjarë, miq dhe kolegë të tyre të cilët u kujdesën t’ua bëjnë dasmën e paharruar.

Kemi parë fotografi dhe video nga çdo moment i asaj dasme, kurse tani çifti kanë vendosur që t’i përmbledhin në një video momentet më interesante nga ajo dasmë.

Videoja e cila tashmë gjendet në kanalin ‘Youtube’, fillon dhe mbaron me fjalët ‘Zemër e lumtur’, mesazh ky për dashurinë e pakufishme të çiftit. /Lajmi.net/

 

 

 

 

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar