Zeqirija Ibrahimi: Askush nuk është mbi idenë e Besës

Zeqirija Ibrahimi: Askush nuk është mbi idenë e Besës
Loading...

I ftuar sonte në emisionin “Zig Zag” në TV ART, Zeqirija Ibrahimi ish- nënkryetar i Lëvizjes BESA, foli rreth situatës aktuale që po ndodh brenda Besës, ku pos tjerash tha se: ” Nuk jam në politik për bajraktarizm, ne asnjëherë nuk jemi për poste por për idenë politike dhe askush nuk mund të jetë mbi idenë as kryetarët dhe as nënkryetarët e partisë”, shtoi Ibrahimi

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar