Zeqirija Ibrahimi: Dorëheqja ime ishte mesazh që edhe të tjerët të kenë përgjegjësi

Zeqirija Ibrahimi: Dorëheqja ime ishte mesazh që edhe të tjerët të kenë përgjegjësi
Loading...

I ftuar sonte në emisionin “Zig Zag” në TV ART, Zeqirija Ibrahimi ish- nënkryetar i Lëvizjes BESA, foli rreth situatës aktuale që po ndodh brenda Besës, ku pos tjerash tha se: ” dorëheqja ime nga posti nënkryetar i partisë, ishte mesazh dhe sinjal se edhe të tjerët që kanë humbur në zgjedhjet lokale të mbajnë përgjegjësi politike dhe morale” , përfundoi Ibrahimi

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar