Zhduket një vajzë në Strugë

Zhduket një vajzë në Strugë
Loading...

Para pak çastesh në një profil në fejsbuk një djalë ka bërë me dije se është zhdukur nvajza me emrin Anita M.K.

Në apel thuhet:

Luten të gjithë qytetarët që të ndihmojnë në gjetjen e vajzës me çfarë do lloj informacioni. Vajza është 30 vjec dhe ka flokë të zinj. Atë ditë ka veshur pallto të kafët të errët, pantallona të zeza dhe atlete të bardha. Për herë të fundit është parë përballë supermarketit Ramstor që ndodhet pas Tregut të gjelbërt në Strugë më datë 16.10.2016 rreth orës 8:20 të mëngjesit. Do të jemi shumë mirënjohës nëse nga kamerat e sigurimit që gjenden në Strugë të marrim sadopak ndonjë informacion.

14798926_1286528451366185_1201587120_n

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar