Zidane e ka një lajm të madh për tifozët e Realit

Zidane e ka një lajm të madh për tifozët e Realit
Loading...

Zinedine Zidane nuk ka përjashtuar mundësinë që Reali të transferojë futbollistë në janar.

Francezi u përgjigj kështu pas fitores 3:2 ndaj Malagas, përcjellë “Lajmi.net”.

“Çdo gjë mund të ndodhë, por jemi të lumtur me skuadrën që kemi, kemi një skuadër cilësore”, deklaroi Zidane.

“Benzema? Ai i meriton ovacionet e tij. Do të shikojmë dhe mundohemi që ai të vazhdojë në këtë mënyrë”, shtoi ai. /Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Sport

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar