“Zjarr” në koncertin e Gjikos, mos e humbisni kërcimin e Sahit Plisit

“Zjarr” në koncertin e Gjikos, mos e humbisni kërcimin e Sahit Plisit
Loading...

E veçanta e kësaj kënge ishte pjesëmarrja e aktorit Vedat Bajrami në videoklipin e këngës, ku e shtoi një pjesë të skeqit në këngë, shkruan lajmi.net.

Në videoklip, Vedati u shfaq në rolin e ‘Sahit Plisit’ dhe u pëlqye shumë nga publiku, saqë tashmë në koncerte ku performon Gjiko është i pranishëm edhe ai.

Në një video që Gjiko ka postuar në llogarinë e tij në Instagram, dyshja shihen në një koncert në Zvicër, ku të pranishëm ishin numër i madh i publikut.

Bashkë me Gjikon, në skenë u paraqit edhe ‘Sahit Plisi’ i cili me vallëzimin e tij elektrizoi publikun dhe bëri që atmosfera të jetë në maksimum. /Lajmi.net/

SATURDAY NIGHT ?@RINORA4 #PAPUQEGUCCI

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

//platform.instagram.com/en_US/embeds.js

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar