Zv/ministri i MPB, Nuhiu propagandon politikë partiake në prag të zgjedhjeve (FOTO)

Zv/ministri i MPB, Nuhiu propagandon politikë partiake në prag të zgjedhjeve (FOTO)
Loading...

Zv/ministri i MPB-së, Agim Nuhiu që është zyrtar i lartë qeveritar në këtë periudhë parazgjedhore në mënyrë skandaloze bën politikë partiake, edhe pse posti i tij nuk e lejon një gjë të tillë. Ai në profilin e tij zyrtar privat ka propaganduar duke shkruar se BDI është lëvizje kombëtare me në krye Ali Ahmetin.

Sipas komunikologëve ky veprim i tij bie në kundërshtim me postin që ka në këtë periudhë parazgjedhore, dhe se pozita e tij nuk lejon anime politike.

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar